LIERAC EAU MICELLARE VISAGE & YEUX *400ML Trego me te zmadhuar

LIERAC EAU MICELLARE VISAGE & YEUX *400ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,662.50

Pagesë me para në dorë

L3,550.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC EAU MICELLARE VISAGE & YEUX *400ML

Uje micelar pastrues per make up i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. Me efekt pastrues te dyfishte: 
-ne siperfaqe: pastron nga papastertite dhe largon make-up
-ne thellesi: largon yndyren e tepert dhe ndihmon ne eliminimin e qelizave te vdekura

Permbajtja:


Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke me ane te nje diskete pambuku. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori