PHYTO RE30 ANTI GREY HAIR *50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,875.00

Pagesë me para në dorë

L6,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO RE30 ANTI GREY HAIR *50ML

Trajtimi i pare kunder thinjave pa pigment ngjyrues. Perberesi kryesor Peptidi RE30 eshte ne gjendje te ripigmentoje fibren e flokut te thinjur qe nga rrenja duke i dhene dhe fortesi. 
Ky peptid ndikon ne sintezen e melanines ne bulbin e fibres se flokut. Ekstraktet e tulipanit lejla ndikojne ne forcimin e fibres se flokut. 

Perdorimi:
Aplikohet cdo dite nga 8 spray ne te gjithe skalpin e thate ose te lagur dhe masazhohet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori