PHYTO COLOR SHINE ACTIVATING CARE *150ML Trego me te zmadhuar

PHYTO COLOR SHINE ACTIVATING CARE *150ML

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

L2,800.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO COLOR SHINE ACTIVATING CARE *150ML

Trajtim ndihmues ne ruajtjen e ngjyres se flokeve. I jep flokeve te lyer shkelqim dhe mbrojtje. 

Permbajtja:

  • Tanine nga bima Tara dhe Ekstrakte te Lulediellit - me veti antioksidante. Pengojne degradimin e pigmenteve dhe pengojne fiksimin e molekulave te Bakrit (qe gjendet ne uje) per t'u fiksuar ne fibren e flokut. 
  • Ekstrakte Hibiscus - i pasur ne acide organike. Neutralizon alkalinitetin e bojes duke i dhene flokut shkelqim. Gjithashtu ka veti zbutese dhe hidratuese.
  • Ekstrakte Yacon - quhet ndryshe dhe 'mjalt vegjetal' riparon fibrat e demtuara te flokut. 


Perdorimi:
Aplikohet vetem ne gjatesine e flokeve te thate ose te lagur pas apikimit te shampos dhe maskes PHYTOCOLOR. NUK SHPELAHET. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori