PHYTO VOLUME VOLUMIZING JELLY MASK *150ML Trego me te zmadhuar

PHYTO VOLUME VOLUMIZING JELLY MASK *150ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,175.00

Pagesë me para në dorë

L2,900.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO VOLUME VOLUMIZING JELLY MASK *150ML
PHYTOVOLUME, gama e produkteve e cila i jep plotesi dhe energji flokeve te holle dhe pa volum. 

Ky xhel ngjyre amber eshte tjmase i bute dhe i formuluar per te shtuar sasine e duhur ne floket tuaj pa renduar. Floket rifitojne strukturen e tyre te plote dhe elastike.
Duke mbuluar te gjithe gjatesine e flokut nuk i rendon por ben me te lehte krehjen pa i ngaterruar.
Menyra e perdorimit:
Pas larjes me shampon aplikoni kete xhel nga mesi i flokeve deri ne funde. Lihet 2-3 minuta, krihen floket e me pas shpelahen. Mjafton nje sasi e vogel per te perfituar rezultate te dukshme.
Perberesit kryesor:
Bamboo extract
I pasur me silic, ndihmon te forcoje korteksin dhe i jep plotesi fibres se flokut.
Veprim ristrukturues: Floku riperfiton strukturen e tij te plote me nje volum te shtuar.R


Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori