RILASTIL BIPACK REPAIRING HAND CREAM 30ML+LIPSTICK Trego me te zmadhuar

RILASTIL BIPACK REPAIRING HAND CREAM 30ML+LIPSTICK

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L770.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL BIPACK REPAIRING HAND CREAM 30ML+LIPSTICK
Rilastil krem duarsh mbrojtes dhe riparues. Krijon nje barriere kunder te ftohtit dhe riparon lekuren e demtuar. Falas perfitoni balsamin e buzeve me te njejtat veti.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori