VICHY MINERAL BLEND FOUND 01 -CLAY *30ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,145.00

Pagesë me para në dorë

L3,700.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY MINERAL BLEND FOUND 01 -CLAY *30ML

Fondatine e pershtatshme dhe per lekura sensitive. Konsistence te lehte fluide me permbajtje acidi hialuronik e cila siguron nje hidratim per 24 ore. Ofron nje minimizim te dukjes se rrudhave ne fytyre dhe le ne lekure nje ndjesi mat. Formule jo e yndyrshme, lehtesisht e perhapshme qe ofron nje permiresim te cilesise se lekures me kalimin e kohes.
E pasuruar me pigmente minerale, acid hialuronik dhe glicerine, per te ofruar hidratim maksimal. Permban 70% uje termal i cili e ben lekuren te shendetshme dhe te shkelqyeshme. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori