NOW GABA 500MG + VITAMINE B6 2MG *100CAPS Trego me te zmadhuar

NOW GABA 500MG + VITAMINE B6 2MG *100CAPS

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOW GABA 500MG + VITAMINE B6 2MG *100CAPS

Aminoacid neurotransmetues i cili promovon relaksimin dhe qeteson tensionin nervor.

GABA (Acid Gama-Aminobutirik) është një aminoacid neurotransmetues. GABA prodhohet në mënyrë fiziologjike nga trupi jonë, prezenca e tij në sistemin nervor qëndror promovon relaksimin dhe qetëson tensionin nervor.

Përdorimi: 
1 kapsulë me stomakun bosh, 2-3 herë në ditë ose sipas nevojës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori