VICHY CAPITAL SOLEIL BAUME APRES SOLEIL 100ML Trego me te zmadhuar

VICHY CAPITAL SOLEIL BAUME APRES SOLEIL 100ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,980.00

Pagesë me para në dorë

L2,200.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY CAPITAL SOLEIL BAUME APRES SOLEIL 100ML

Balsam qetesues pas ekspozimit ne diell. 
- Qeteson djegiet e lekures si rezultat i ujit termal Vichy dhe ekstaktet e bimes Epilobe.
- I jep lekures hidratim per nje kohe te gjate.
- Tekstura ne trajte balsami e ushqen lekuren.

Perdorimi:
Aplikohet ne lekuren e fytyres dhe trupit pas ekspozimit ne diell ne rast djegie te lekures. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori