JOWAE MASK IDRATANTE RIGENERANTE NOTTE*40 ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,747.50

Pagesë me para në dorë

L2,330.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE MASK IDRATANTE RIGENERANTE NOTTE*40 ML
Maske-Krem trajtim nate rigjenerues dhe hidratues

Antioxidant Lumiphenol & Kumquat 
Per te gjithe tipet e lekures edhe ato me te ndjeshmet. Me 96% te perberesve me origjine natyrale.
Hidraton, lemon dhe relakson. Jep nje efekt sikur lekura juaj shplodhet pas nje gjumi te gjate. Ne zgjim lekura eshte e hidratuar dhe e shplodhur, e fresket pasi jane eliminuar te gjithe shenjat e lodhjes.

Aplikohet nje shtrese e holle cdo nate. Mund te perdoret edhe si maske ne rast se aplikohet nje shtrese me e trashe dhe lihet te veproje gjithe naten. Nuk eshte e nevojshme te shpelahet

Tips Jowaé: Ushtroni presion ne pjesen anesore poshte faqeve pasi te keni aplikuar kremin. Stimulimi i ketyre dy pikave stimulon relaksimin e muskujve te fytyres. Koha perfekte e aplikimit eshte perpara gjumit ne darke.

Perberesit aktive: - Antioxidant Lumiphenols 
- Kumquat 
- Papaya Extract 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori