PHYTO GLOBAL PROGRAM PHYTOLIUM Trego me te zmadhuar

PHYTO GLOBAL PROGRAM PHYTOLIUM

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L7,935.00

Pagesë me para në dorë

L10,580.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO GLOBAL PROGRAM PHYTOLIUM
AMPULA DHE FALAS SHAMPO PHYTOLIUM+KAPSULA PHYTOPHANERE

Formulim pa përmbajtje medikamentesh apo hormonesh, trajton hollimin dhe rënien e vazhdueshme të flokëve. Rikthen ciklin normal të rritjes së flokëve, suporton rritjen e shëndetshme të tyre, parandalon hollimin e flokëve dhe rrit densitetin.

Përbërës aktiv:

  • Kompleks Capicellpro: zgjat ciklin normal të flokëve
  • Ekstrakt Serena: stimulon rritjen dhe parandalon hollimin e flokut
  • Procianidina dhe vaj esencial Cananga: stimulon mikro-qarkullimin

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të thatë në zona të ndryshme të skalpit e rrënjës duke përdorur aplikatorin. Masazhohet për të nxiyur shpërhapjen dhe më pas, pa shplarje, vazhdohet me stilimin e zakonshëm.

Këshillohet përdorimi 3 herë në javë për 3 muaj.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori