Curaprox Black Is White Set Pastë + Furçë 5460 Trego me te zmadhuar

Curaprox Black Is White Set Pastë + Furçë 5460

Produkt i ri

5 Artikuj

In Stock

L2,362.50

Pagesë me para në dorë

L3,150.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX BLACK IS WHITE SET PASTE + FURCE 5460

Pastë me përmbajtje karboni aktiv me veprim zbardhues. Fuqia zbardhuese e karbonit aktiv, përforcohet edhe me veprimin e një filtri blu dhe hidroksilapatitit të cilët ndihmojnë në rimineralizimin, reduktimin e zverdhjes së dhëmbit dhe ndjesi freskie. Formulim pa SLS, pa trichlosan dhe me shije limoni.

Përbërës:

  • Karbon aktiv
  • Fluor
  • Sistemin enzimatik të laktoperoksidazës
  • hidroksilapatite 15000ppm: veprim rimineralizues
  • Filter blu me veprim freskues

Mënyra e përdorimit:

Përdoret 2-3 herë në ditë, për 2 muaj. Këshillohet përdorimi i pastës
Black is White / White is Black me furcën e dhëmbëve Curaprox 5460, e cila vepron në mënyrë delikate mbi smalt, duke zhdukur njollat.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori