LIERAC SEBOLOGIE MASQUE SCRUB 50ML Trego me te zmadhuar

LIERAC SEBOLOGIE MASQUE SCRUB 50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,870.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SEBOLOGIE MASQUE SCRUB 50ML

Maska ben pastrimin e poreve dhe i jep shkelqim fytyres fale pranise se argjiles se bardhe e jeshile dhe mikro-grimcave eksfoliuese.

Permbajtja:

  • Glukonat Zinku me veti matifikuese. Mbyll poret dhe ben perthithjen e yndyres se tepert fale vetive absorbuese. 
  • Acid Salicilik me veti purifikuese. Veprim antibakterial dhe kaeratolitik perngon formimin e akneve dhe trajton ato ekzistuese. 
  • Argjile e bardhe dhe jeshile qe ben perthijen e sebumit te tepert ne lekure.
  • Polisakaride me veti rihidratuese.

Perdorimi:
Aplikohet 1 here ne jave ne fytyre te thate duke shmangur zonen rreth syve. Lihet 10 minuta. Me pas me pak uje behet masazhim i fytyres ne menyre qe maska te kryeje dhe e fektin eksfoliues. Ne fund shplahet me uje. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori