LIERAC LUMILOGIE MASK EVEN TONE BRIGHT *50ML Trego me te zmadhuar

LIERAC LUMILOGIE MASK EVEN TONE BRIGHT *50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LUMILOGIE MASK EVEN TONE BRIGHT *50ML

Bazuar ne teknologjine estetike, kombinuar me LED dhe peeling, Lierac Lumilogie mask jep nje uniformizim te menjehershem te tonalitetit te lekures, duke vepruar ne siperfaqe dhe thellesi ne largimin e njollave te erreta ne fytyre. 

Permbajtja:
- Ne siperfaqe:

  • Peeling enzimatik, i cili largon qelizat e vdekura te mbushura me melanine ne siperfaqe te lekures.

- Ne thellesi:

  • Hekzil R vepron ne njollat e reja duke reduktuar prodhimin e melanines.
  • Ekstrakte te zambakut te detit, te cilat veprojne ne njollat e dukshme duke penguar prodhimin dhe depozitimin e melanines. 
  • Ekstrakte Plantain (varietet banane), vepron ne thellesi ne largimin e depozitimeve te melanines.

Perdorimi:
Aplikohet vetem 1 here ne jave ne lekure te thate duke shmangur zonen rreth syve. Lihet per 10 minuta dhe me pas shpelahet me uje. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori