PHYTOJOBA MASK CAP 150ML Trego me te zmadhuar

PHYTOJOBA MASK CAP 150ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,242.50

Pagesë me para në dorë

L2,990.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOJOBA MASK CAP 150ML

Maskë për shkëlqim dhe hidratim te lartë për flokë të thatë. E krijuar posaçërisht për flokë të thatë. Pas shpëlarjes, flokët gjejnë menjëherë hidratimin e munguar. Pa silikon.

Përbërës aktiv:

  • Vaji i jojobas i ekstraktuar nga farat e bimës, është përzgjedhur për delikatetesën e tij dhe vetitë rigjeneruese, zbutëse dhe mbrojtëse.
  • Ekstrakte te Malves (Purple Extract) i pasur me mucilagje ka veti te kape ujin duke e mbajtur ne fibren e flokut dhe duke i dhene keshtu hidratimin e nevojshem. 
  • Vitamine E me veti antioksidante mbron fibren e flokut nga agresoret e jashtem. 

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të tharë mirë, aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësintë dhe majat e flokut. Per nje veprim te lehte lihet 1-2minuta dhe shplahet. Per nje veprim me intensiv lihet 5-7 minuta dhe me pas shpelahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori