TOLERIANE ULTRA FLUIDE FACE AND EYES *40ML Trego me te zmadhuar

TOLERIANE ULTRA FLUIDE FACE AND EYES *40ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

TOLERIANE ULTRA FLUIDE FACE AND EYES *40ML

Fluid qetesues hidratues per lekura shume sensitive ose me tendence alergjike. I pershtatshem per t'u perdorur ne lekuren e fytyres dhe te syve. Hidraton dhe qeteson irritimet, skuqjet dhe ndjesine e djegies ne lekure. 

Permbajtja:

- Neurosensine: agjent zbutes dhe qetesues
- Uje termal La Roche-Posay: qeteson irritimet dhe hidraton

Perdoirmi:
Aplikohet ne lekuren e fytyres, syve dhe qafes ne mengjes dhe ne darke. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori