HOLLE ORGANIC MILK CEREAL WITH BANANA  6M+ *250G Trego me te zmadhuar

HOLLE ORGANIC MILK CEREAL WITH BANANA 6M+ *250G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE ORGANIC MILK CEREAL WITH BANANA 6M+ *250G

Grure organik me qumesht dhe banane i pershtatshem per bebe mbi 6 muajshe. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie. Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje.  Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet. Nuk permban yndyre dhe çertifikuar nga Demeter. 

Karbohidrati i vetem ne permbajtje eshte Laktoza. 

Pergatitur me banane, grure organik dhe qumesht nga lope te rritura ne fermat biodinamike Demeter. 

I pershtatshem per t'u perdorur ne darke.

Pergatitet ne pak minuta. Pluhuri hidhet ne uje te valuar dhe perzihet. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori