HOLLE ORGANIC BANANA-SEMOLINA  6M+ *250G Trego me te zmadhuar

HOLLE ORGANIC BANANA-SEMOLINA 6M+ *250G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L750.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE ORGANIC BANANA-SEMOLINA 6M+ *250G

Qull frutash organik i pershtatshem per bebe mbi 6 muajshe. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie. Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje.  Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet. Produkt i çertifikuar nga Demeter.  

Pergatitur me banane dhe semolina organike nga fermat biodinamike Demeter.

Pergatitet ne pak minuta. Pluhuri hidhet ne uje te valuar dhe perzihet. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori