AVENE TRIXERA PAIN SURGRAS AU COLD CREAM 100G

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L950.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

AVENE TRIXERA PAIN SURGRAS AU COLD CREAM 100G

Sapun pa agjente shkumues i pershtatshem per lekura te thata dhe sume te thata. Krijon nje film mbrojtes ne lekure dhe ruan pH-in neutral te saj. I pershtatshem per te porsalindur, femije dhe te rritur. Formuluar ne trajte Cold Cream-i ushqen dhe mbron lekuren. Dylli i bardhe i bletes ka veti hidratuese dhe zbutese. Uji termal ne permbajtje zbut dhe qeteson lekuren duke i dhene komfortin e deshiruar. 

MENYRA E PERDORIMIT:

Njomet me uje dhe aplikohet ne lekuren e lagur. Shpelahet lekura me uje dhe thahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori