Vitamine E*400Ui 120Kaps Trego me te zmadhuar

Vitamine E*400Ui 120Kaps

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,810.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VITAMINE E*400UI 120KAPS

Është një vitaminë e tretshme në ujë e cila luan një rol të rëndësishëm si antoksidant duke luftuar radikalet e lira të cilat dëmtojnë shumë membranën qëlizorë dhe bëhen shkak për shumë semundje.

Ajo përmirëson qarkullimin e gjakut dhe parandalon krijimin e trombeve dhe kataraktëve të syve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori