PHTOPROGENIUM SHAMPOO 400ML Trego me te zmadhuar

PHTOPROGENIUM SHAMPOO 400ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,800.00

Pagesë me para në dorë

L2,400.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHTOPROGENIUM SHAMPOO 400ML

Shampoja ideale për të ruajtuar ekuilibrin e skalpit të kokës dhe delikate sa mund të përdoret cdo ditë.

Larje pas larje, PHYTOPROGENIUM përforcon vetëmbrojtjen e skalpit të flokut. Sa më shumë ta përdorni, aq më shumë ruhet ekuilibri i skalpit të flokut dhe aq më tepër flokët janë më të shëndetshëm dhe të bukur.

Përbërës aktiv:

  • Progénium e cila vepron në mënyrë inteligjente në ekosistemin e lëkurës së kokës: ruan florën e dobishmë te saj, duke ulur në të njëjtën kohë prezencen e mikrobeve të dëmshmë.
  • Agjentë ëmbëlsues dhe antioksidues

 Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni me delikatesë dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm

Mund ta përdorni cdo ditë ose të alternuar me një tjetër shampo në bazë të dëshirës dhe nevojave tuaja.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori