BIOSCALIN TRICO AGE45+ FIALE ANTICAD 10FL*3.5ML Trego me te zmadhuar

BIOSCALIN TRICO AGE45+ FIALE ANTICAD 10FL*3.5ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,590.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIOSCALIN TRICO AGE45+ FIALE ANTICAD 10FL*3.5ML

Ampula te pershtatshme per floke te dobesuar, te holluar dhe te thate si rezultat i kalimit te moshes. Ushqen fibren e flokut dhe sherben dhe si nje trajtim kunder renies se flokeve. 

-BioEquolo® kombinim me origjine vegjetale i ektraketeve te Soia Fermentata dhe Ajuga Reptans kundershtojne hollimin e flokut.

-Biogenina® me efekt ushqyes dhe fortifikues.

-ColorCare kompleks me ceramide dhe antioksidante qe ndihmojne ne ruajtjen me gjate te ngjyres se flokeve.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet permbajtja e nje ampule çdo 3 dite. Produkti mund te aplikohet ne floke te thate ose te lagur.

Keshillohet perdorimi per nje periudhe 3 mujore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori