RILASTIL SUN DRY TOUCH SPF30+ SPR 200ML Trego me te zmadhuar

RILASTIL SUN DRY TOUCH SPF30+ SPR 200ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,240.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN DRY TOUCH SPF30+ SPR 200ML

Spray kunder diellit qe perthithet shume shpejt dhe le nje ndjesi te thate ne lekure. I indikuar per lekura sensitive jep nje mbrojtje totale kunder rrezeve te diellit me spekter UVA/UVB. 

Ofron mbrojtje kunder eritemave solare. 

Pa parabene dhe kolorante; reistente ndaj ujit; hipoalergjik.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne trup 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet çdo 2 ore.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori