NOREVA NORELIFT CHRONO FILLER NIGHT CR 40ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOREVA NORELIFT CHRONO FILLER NIGHT CR 40ML

MBUSH RRUDHAT DHE LINJAT E HOLLA-RISTRUKTURON-RIGJENERON

Norelift anti rudhe permban nje perqendrim te larte te Skincera Mix. Ai korigjon rudhat, ristrukturon dhe i fal rrezatim lekures, duke i dhene nje terheqje te lehte dhe nje efektanti oksidues.

Aplikohet ne darke ne lekure te paster

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori