PHYTOCOLOR BOX 7.74+PHTOCOLOR 5.7

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,940.00

Pagesë me para në dorë

L4,900.00 Taksa te perfshira

-40%

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOCOLOR BOX BIONDO MARRONE RAME 7.74

Phytocolor Box ofron nje eksperience unike te lyerjes se flokeve ne shtepite tuaja, me nje rezultat profesional. Nje ritual trajtimi i kompletuar:

Pergatites: Box ofron nje trajtim pergatites per fibren e flokut ne gjatesi duke uniformizuar porozitetin per nje rezultat homogjen.

Lyerja:  Trajtimi i ngjyrosjes mbyll dhe lemon demtimet e flokut per te  fiksuar ngjyren.

Pas: Voile mbrojtes i ngjyres dhe e ve me ne dukje.

4 aksesoe rpofesionale inspiruar rutines se parukerise: Kremi mbrojtes i kontureve te fytyres, nje penel aplikues, nje mushama mbrojtese dhe nje pale doreza rezistente.

Nje ngjyrosje me nje performance te larte:
Ngjyre e thelle, natyrale dhe shkelqim
Mbulon 100% thinjat dhe ngjyre qe zgjat ne kohe
Pa Amoniak, pa PPD, pa RESORCINE, pa PARABENE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori