LIERAC LIFT INTEGRAL SERUM SUPERACTIVATED 30ML Trego me te zmadhuar

LIERAC LIFT INTEGRAL SERUM SUPERACTIVATED 30ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L9,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFT INTEGRAL SERUM SUPERACTIVATED 30ML

Stimulues toniciteti

 I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky serum  eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasur me nje peptid bimor tonifikues per nje efekt lifting te fuqizuar. Nje teksture serum-xhel qe permbledh dy polimere natyrale per nje efekt lifting te menjehersem.

Nje arome e fresket dhe e kendshme e bimeve te bardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

 Aplikohet ne mengjes dhe darke mbi lekure te paster duke evituar konturin e syve.

Principet aktive:

Ekstrakt Mogano

Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.

Ekstrakti tulipanit lejla

Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.

Koncentrati Hyalu-3

Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)

Peptide vegjetale

Efekt lift-filler I shumefishuar

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori