LIERAC SUPRA RADIANCE MASK 75ML Trego me te zmadhuar

LIERAC SUPRA RADIANCE MASK 75ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,850.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUPRA RADIANCE MASK 75ML

Linjë e cila inspirohet nga zbulimet e biologjise qelizore  dhe e ideuar për parandalimin e plakjes se parakoheshme qelizore me anë të

  • Detoksifikimit
  • Riaktivizimit qelizor duke nxitur sintezën e nevojshme për energji.

Përgjegjësi kryesor me veprim anti-toksik është proteina NRF2 ,e cila është përgjegjëse në aktivizimin e proceseve natyrale detoksifikuese ,parandalon krijimin e toksinave të reja .


Formula Supra Radiance  permban :

  • Horehound te bardhe e ngjashme ne strukture me proteinen NRF2 
  • Hyalu3(acid hyaluronic me peshë molekulare të madhe ,acid hyaluronic i mikrokapsuluar si dhe ekstrakt agave i ngjashëm me acid hyaluronic qe penetron deri në dermë )
  • AHA ka efekt zbutës 
  • Mikrokristale me origjinë vullkanike peeling mekanik 

Keto dy elemente realizojne :

1- Detoksifikim
2- Rigjenerim qelizor
3- Hidratues ,tonifikim dhe efekt "filler" per nje kohe te gjate

Mënyra e përdorimit :

  • Aplikojeni në një lëkurë të thatë duke shmangur konturën e syve
  • Lëreni për 5 minuta.
  • Eksfoloje nga lëvizjet rrethore
  • Shpëlajeni  me ujë të bollshëm

Maskën aplikojeni një herë ne javë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori