LIERAC SUPRA RADIANCE CREAM GEL 50ML

Produkt i ri

12 Artikuj

In stock

L8,060.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUPRA RADIANCE CREAM GEL 50ML

Lierac Supra Radiance Anti-Ox Renewing Cream-Gel 50ml është një krem-xhel i formuluar posaçërisht për lëkurat normale të kombinuara që riaktivizojnë shkëlqimin, korrigjon rrudhat dhe mbron lëkurën nga agresionet e përditshme.

Linjë e cila inspirohet nga zbulimet e biologjise qelizore  dhe e ideuar për parandalimin e plakjes se parakoheshme qelizore me anë të

  • Detoksifikimit
  • Riaktivizimit qelizor duke nxitur sintezën e nevojshme për energji.

Përgjegjësi kryesor me veprim anti-toksik është proteina NRF2 ,e cila është përgjegjëse në aktivizimin e proceseve natyrale detoksifikuese ,parandalon krijimin e toksinave të reja .


Formula Supra Radiance  permban :

  • Horehound te bardhe e ngjashme ne strukture me proteinen NRF2 
  • Hyalu3(acid hyaluronic me peshë molekulare të madhe ,acid hyaluronic i mikrokapsuluar si dhe ekstrakt agave i ngjashëm me acid hyaluronic qe penetron deri në dermë )
  • Ekstrakt Pagoda me veprim antioksidues
  • Pudër orizi me efekt mat

Keto dy elemente realizojne :

1- Detoksifikim
2- Rigjenerim qelizor
3- Hidratues ,tonifikim dhe efekt "filler" per nje kohe te gjate

Mënyra e përdorimit :

Aplikojenin kremin në mengjes 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori