IGIENEPIEDE TIMODORE SOLET 1PA Trego me te zmadhuar

IGIENEPIEDE TIMODORE SOLET 1PA

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L700.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

IGIENEPIEDE TIMODORE SOLET 1PA

SHtrojet Timodore Deodorant  parandalojnë dhe absorbojnë erën e keqe të këmbës, duke e mbajtur të thatë, të freskët dhe aromatik për një kohë të gjatë, falë veprimit të tyre të trefishtë: Ventilim, Absorbim, Deodorizim. Përveç kësaj, ata sigurojnë rehati dhe relaksim në të dy këpucët sportive dhe në këmbë këpucë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori