Lierac Vaj Sensorielle 100 ml Trego me te zmadhuar

Lierac Vaj Sensorielle 100 ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,382.50

Pagesë me para në dorë

L4,510.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC VAJ SENSORIELLE 100ML

Laboratorët Lierac propozojnë një itinerar sensoriel dhe olfaktiv nëpërmjet 4 trajtimeve sigurojnë 24 orë hidratim dhe një lëkurë mrekullisht bute. Alkimia e lartë e trajtimeve Les Sensorielles  risjell pastërtinë e ngjyrës bardhë, loja e teksturave origjinale premton një kënaqësi olfative unike për një ndjesi mirqënieje. Këto formula posedojnë veti ristrukturuese, antioksiduese dhe relaksuese për një hidratim cilësisë lartë.

GARDENIA: origjinale e pyjeve tropikale jugut Japonisë, i jep origjinë vibracioneve mira shpirtërore dhe tërheq influencat e dobishme. E  pasur vajra esencialë, gardenia është tonifikuese dhe zbutëse për lëkurën.

CAMELIA: origjinale e Kinës, simbolizon bukurinë e përkryer dhe shpreh natyralisht pastërtinë e formave saj dhe të ngjyrave. Vaji i Camelias është i pasur acide yndyrore esencialë me veti mbrojtëse, ushqyese, ristrukturuese dhe zbutëse. I dhuron bukuri flokëve dhe shkëlqim lëkurës. Ky vaj eviton dehidratimin e lëkurës dhe lufton kundër plakjes së parakohshme saj.

XHELSOMIN:  Është një pemë e vogël me lule parfumuara origjinale   Indisë. Flavonoidet e Xhelsominit r forcojnë mbrojtjen natyrale lëkurës duke e mbrojtur falë efekteve saj anti-oksiduese dhe anti-inflamatore.

Vaji Sensorielle është vaj shumëpërdorimësh për fytyrën, trupin dhe flokët.

Përbërja:

  • Ekstrakte të luleve të bardha (Xhelsomin, Gardenia, Camelia): anti-oksiduese, ristrukturuese dhe qetësuese
  • Vaj Argani,Rrushi, Lajthie, Bajame të ëmbla 14%: veti ushqyese dhe hidratuese që zgjasin
  • Fragranca të çmuara të Osmanto, Ambra, Vanilje, drurë të çmuar dhe Vetiver

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në lëkurë dhe flokë të thatë ose të njomur; depërton me shpejtësi duke u përthithur pa lënë gjurmë yndyreNëse i shtohet ujit të vaskës transformohet  në një qumësht zbutës dhe mbrojtës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori