Klorane Petit Junior Gel Doccia Fragola 500Ml Trego me te zmadhuar

Klorane Petit Junior Gel Doccia Fragola 500Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,800.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE PETIT JUNIOR GEL DOCCIA FRAGOLA 500ML

KLORANE PETIT XHEL DUSH TRUPI DHE FLOKE PER FEMIJE /LULESHTRYDHE

Klorane xhel dush trupi dhe floke me arome luleshtrydhe  ben shkumë të pasur dhe mund të lash dhe flokët.Kjo shampo është formuluar për të mbrojtur flokët dhe per te mos dehidratuar lëkurën e fëmijëve.

Përdoret për fëmijë mbi 3 vjec.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori