Pappa Reale 1000 Esi*16Pocket Drink Trego me te zmadhuar

Pappa Reale 1000 Esi*16Pocket Drink

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,450.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PAPPA REALE 1000 ESI*16POCKET DRINK

Suplement ushqyes me bazë Hekur, dyll blete, Polen, Acerola, Boronicë dhe mjaltë gështenje italiane, i cili forcon mbrojtjen imunitare, i jep fuqi organizmit,lufton lodhjen dhe plogështinë fizike dhe mendore. Një koncentrat i substancave jetësore që veprojnë tek organizmi dhe favorizojnë funksionimin normal të sistemit imunitar, qarkullimin e gjakut dhe tonusin muskular duke stimuluar në këtë mënyrë trupin dhe mëndjen. Doza ditore është e barabartë me 1000 mg dyll blete të freskët pa përfshirë përbërësit e tjerë.

Përdorimi: 1 bustinë në ditë.

Paketimi: 16 bustina x 10 ml

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian30 produkte të tjera në të njëjtën kategori