Phytokeratine Mask 200Ml Trego me te zmadhuar

Phytokeratine Mask 200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,230.00

Pagesë me para në dorë

L3,800.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE MASK 200ML

Maskë ultra riparuese për flokë të dëmtuar që këputen.Trajtim specifik për një riparim intensiv dhe të menjëhershëm të flokëve të dëmtuar. Me përbërje të mëndafshtë, i dhuron forcë dhe brilancë flokëve më të dëmtuar.

  • Keratina vegjetale, e injektuar në thellësi te flokut, rindërton arkitekturën e brëndëshme të fibrës.
  • Sinergjia mes dy tipologjive të acidit hialuronik e ruan ujin në qëndër të flokut për ti siguruar një përqindje hidratimi optimale dhe vepron njëkohësisht në sipërfaqe të flokut për ti ridhënë konsistencë.
  • Ceramidet lëmojnë thekët dhe mbyllin mikrolezionet.

Mënyra e përdorimit:

 Për flokë të hollë

Pas shampos, në flokë të tharë mirë, aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësintë dhe majat e flokut.Lëreni të veprojë nga 2 deri në 5 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve.Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për flokë të thatë dhe të shpeshtë

Pas shampos, në flokë të tharë mirë, aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësintë dhe majat e flokut.Lëreni të veprojë 10 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve.Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

 Rezultate: Për një rezultat optimal, rregulloni kohën e pushimit në bazë të gradës së hidratimit dhe trashësisë së flokut tuaj.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori