Phyto Huile Supreme Cap Secc&Reb 100Ml Trego me te zmadhuar

Phyto Huile Supreme Cap Secc&Reb 100Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,172.50

Pagesë me para në dorë

L4,230.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO HUILE SUPREME CAP SECC&REB 100ML

Trajtim i pasur disiplinues i flokëve ultra-të thatë, të shpeshtë dhe rebelë. HUILE SUPREME është kaq i çmuar dhe natyral ....me një përqëndrim 99% të aktivëve me origjinë natyrale për të ushqyer në thellësi dhe disiplinuar flokët e dëndur dhe rebelë. HUILE SUPREME ka joshur 82% të grave të intervistuara. Krespat e flokut eleminohen, stilimi ridizenjohet. Floku i rigjeneruar dhe i mbrojtur rigjen menjëherë butësi dhe shkëlqim.

  • Në qëndër të formulës, vajra vegjetalë autentikë të përzgjedhur për vetitë biomimetike me filmin hidrolipidik të fibres së flokut. Vaj makadamia, skualen vegjetal, vaj roucou.

PA SILIKON. AROMË 100% NATYRALE  

Përdorimi: Pas shampos, në flokë të lagur dhe të tharë mirë. Spruconi një sasi të vogël të produktit në dorë dhe aplikojeni në gjatësinë dhe në majat e flokut. Më pas krehni flokun dhe proçedoni me stilimin e zakonshëm. PA SHPËLARJE

Ideal në flokë të thatë dhe me onde.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori