Lierac Demaq  Yeux Double Soin *100Ml Trego me te zmadhuar

Lierac Demaq Yeux Double Soin *100Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,695.00

Pagesë me para në dorë

L2,260.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC DEMAQ YEUX DOUBLE SOIN *100ML


Pastrues make-up per syte dhe qerpiket me veti hidratuese dhe zbutese. Njekohesisht forcon dhe zgjat qerpiket. 

Perberes:
- Permban nje peptid aktivizues te zgjatjes se qerpikeve
- Vitamine B
- Pantenol me veti hidratuese dhe zbutese
- Uje kamomile me veti emoliente 

Pa aroma eshte i pershtatshem per sy sensitive dhe persona qe perdorin lente kontakti 

Perdorimi:
Sprucohet ne nje diskete pambuku dhe aplikohet ne pjesen e syrit duke bere levizje te lehta rrethore per pastrim. Nuk shpelahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori