Phytoelixir Shampo 50ml Trego me te zmadhuar

Phytoelixir Shampo 50ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L540.00

Pagesë me para në dorë

L600.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOELIXIR INTENSE NUTRITION SHAMPO 50ML

Shampo shumë ushqyese edhe për flokët më të thatë. E pasur me vaj Makademia, zëvendëson lipidet natyrale të flokëve duke u rikthyer butësinë e shkëlqimin. Mbron flokët nga agresorët e jashtëm dhe rikthen elasticitetin e humbur.

Përbërës aktiv:

  • Vaj Makademia: forcon dhe rivendos barrierën lipidike natyrale
  • Dyllë Narcissus: efekt zbutës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur, masazhohet dhe shplahet me ujë. Ripërsëritet aplikimi, lihet për 2-3 minuta dhe shplahet me ujë.

Këshillohet përdorimi i Phytoelixir maskë pas larjes me shampo për një rezultat më të mirë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori