Noreva Sebodiane Ds Shampo *150Ml Trego me te zmadhuar

Noreva Sebodiane Ds Shampo *150Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

NOREVA SEBODIANE DS SHAMPO *150ML

Zbutes - Kunder skalpit te irrituar - Pastrues

Shampo e pershtatshme per lekura eritematoze (te skuqura) dhe me pllakeza ne zonat e yndyrshme. Shfaq nje veprim te dyfishte duke ndihmuar ne rregullimin e mikroflores normale te lekures dhe gjithashtu rregullon prodhimin e sebumit ne lekure. 

MENYRA E APLIKIMIT:

Aplikohet ne floke dhe lekure te njomur. Masazhohet. Lihet per 10 minuta dhe shpelahet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori