Wellman Prostate  *30Tab Trego me te zmadhuar

Wellman Prostate *30Tab

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

WELLMAN PROSTATE *30TAB

Wellman Prostate siguron një kombinim të avancuar të ushqyesve bio-aktivë, e formuluar kryesisht për mirëqenien e shëndetit të prostatës tek meshkujt.

  • Ekstraktet e Sojës, farës së kungullit, Prostene, acid Alfa Lipoik kontribuojnë në funksionin normal të prostatës.
  • Zink në formulim ndihmon në shëndetin riprodhues dhe mruajtjen e niveleve normale të testosteronit.
  • Selen, vitamin C e vitamina E mbrojnë qelizat nga radikalet e lira dhe kontribuojnë në proçesin normal të spermatogjenezës.
  • Ndihmon në fuqizimin e sistemit imunitar si dhe në reduktimin e ndjesisë së lodhjes (vitamin B6, B12, ekstrakt qitro dhe çaji jeshil, acid folik)

Përdorimi:

Dy tableta në ditë me vaktin ushqimor kryesor. Të mos përtypen. Të mos tejkalohet doza e rekomanduar.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori