Phytomillesime Pre-Shampo Color Locker 100ml Trego me te zmadhuar

Phytomillesime Pre-Shampo Color Locker 100ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,512.50

Pagesë me para në dorë

L3,350.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOMILLESIME PRE-SHAMPO COLOR LOCKER 100ML

Pre-shampo e formuluar për flokë të lyer. Formula unike xhel-vaj penetron në fibrën e flokut duke mundësuar fiksim të zgjatur të ngjyrës së tyre. Shtresa mbrojtëse e krijuar i fikson pigmentet duke mos lejuar largimin e tyre pas larjes së flokëve.

Përbërës aktiv:

  • Gjalp Argani: ushqyes e riforcues
  • Ekstrakt Hibiscus: hidraton dhe zbut
  • Ekstrakt nga Red Love Apple: fikson ngjyrën dhe mbron fibrën e flokut
  • Apple Tre Blossom & Fruit extracts: jep shkëlqim flokut

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të thatë, nga rrënja deri në majë. Lihet pë 1-2 minuta dhe vazhdohet më tej, pa shplarje, me Phytomillesime shampo.

Mund të përdoret deri në 3 herë në javë. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori