La Roche Posay  Hydraphase Intense Leg Cr Pnm 50Ml Trego me te zmadhuar

La Roche Posay Hydraphase Intense Leg Cr Pnm 50Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE LEG CR PNM 50ML

HIDRATUES INTENSIV PЁR LЁKURЁ NORMALE MIKSE

Për femra dhe meshkuj me lëkurë sensitive normale mikse.              

Për lëkurë sensitive normale–mikse dhe të dehidratuar.

Formulë e pasur me fragmente të Acidit Hialuronik për një veprim të dyfishtë:

-Furnizon lëkurën menjëherë me ujë.

-Ruan nyjet qelizore për të përforcuar tërheqjen e lëkurës dhe hidratimin e gjatë në kohë

PЁRDORIMI

Aplikojeni cdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur  për  lëkurë sensitive.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori