Lierac Rosilogie 40ml Trego me te zmadhuar

Lierac Rosilogie 40ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,767.50

Pagesë me para në dorë

L3,690.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC ROSILOGIE 40ML

Lëkur kuperoze ka tendencë të skuqet dhe nga kërkimet janë identifikuar tre lloje të skuqjes:

  1. Skuqja e papritur "e përkohshme"
  2. Skuqja e zakonshme "e përsëritur"
  3. Skuqja me kapilarë gjaku të shprehur

Rosilogie është frymëzuar nga kërkimet mbi lëkurën e ndjeshme dhe ofron zgjidhje për skuqjen e lëkurës në stade të ndryshme të shfaqjes së saj. E pasur me gjalp Shea dhuron ndjesi komforti të menjëherhëm dhe pigmente të gjelbërta me efekt korrektues. Tekturë e lehtë, aroma nga ekstraktet e Gardenias, Jasemin dhe Muskus.

Përbërës aktiv:

  • Peptid neuro-qetësues: rregullon përgjigjen e neuroneve ndaj ngacmuesve duke rritur tolerancën e lëkurës dhe duke vepruar mbi skuqjet e përkohshme.
  • Dekstran: redukton inflamacionin duke vepruar mbi skuqjen e zakonshme
  • Ekstrakte Rusco: rrit rezistencën e kapilarëve të gjakut dhe redukton vazodilatacionin
  • Prebiotik: vepron mbi florën kutane duke forcuar mbrojtjen natyrale të lëkurës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë ose sipas nevojës

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori