Lierac Phytolastil Gel 200 ml Trego me te zmadhuar

Lierac Phytolastil Gel 200 ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,752.50

Pagesë me para në dorë

L3,670.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PHYTOLASTIL GEL 200 ML

Laboratorët Lierac kanë qënë të parët që janë interesuar për këtë problem estetik të strijave, për të kërkuar origjinën metabolike, dhe pas punimesh të shumta kërkimore prezantojnë një sinergji fitoterapeutike me bazë Alchemilla-Edera-Equiesto, aktive në biosintezën e fibrave elastike.

Phytolastil është trajtimi i parë i përpunuar për t’i dhënë një përgjigje specifike problemit të strijeve duke favorizuar parandalimin dhe rikthimin.

Phytolastil xhel është ideal për trajtimet parandaluese të strijave.

Përbërës aktiv:

Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 35%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dhe të elastinës

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet një herë në ditë në zonat me risk (gjoks, bark, vithe, kofshë).

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori