Bioclin Deodermial Active Vapo Spray 100Ml Trego me te zmadhuar

Bioclin Deodermial Active Vapo Spray 100Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIOCLIN DEODERMIAL ACTIVE VAPO SPRAY 100ML

Bioclin Deodermial Active është zgjidhje ideale për të luftuar problemin e djersitjes së vazhdueshme tipike të periudhave të variacionit hormonal (adoleshencë, shtatëzani, menopauzë) sepse:

  • parandalon dhe neutralizon erërat e këqija 
  • siguron një veprim afatgjatë si deodorant;
  • lë lëkurën gjithmonë të freskët dhe të thatë.  

Përbërësit:

  • Hidroklorid alumini + Triclosan: kompleksi maksimal anti-erë dhe kompleksi antibakterial.
  • Ekstraktet e Amamelidit, lule misrit,ldhe ekstrakte lisi: veprim astringjent dhe tonike

Nuk lë mbetje në lëkurë dhe rroba

Veprim afatgjatë deodorant Avullimi pa gazin e shtytësit

Efektive dhe delikate

Pa parabene Pa alkool Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Merkur *

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori