Coq10 250Mg 45 Cpr Trego me te zmadhuar

Coq10 250Mg 45 Cpr

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,750.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

CoQ10 250MG 45 CPR

Mbështet shëndetin e zemrës, nivelet e shëndetshme të CoQ10 dhe prodhimit të energjise.

Ndihmon në uljen e dëmtimit nga radikalet e lira dhe ndihmon qelizat nga plakja e parakohshme.

Kapsula me xhel të butë, lehtësisht të gëlltitshme.

Rekomandohet një kapsulë në ditë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori