Lierac Body-Slim Global 4D Conc Anti-Cel*200Ml Trego me te zmadhuar

Lierac Body-Slim Global 4D Conc Anti-Cel*200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,920.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BODY-SLIM GLOBAL 4D CONC ANTI-CEL*200ML


Trajtimi i pare anticelulit i cili nxit metabolizmin qelizor nepermjet kompleksit te ri MORPHO 4D. Ingredientet ndikojne njekohesisht ne rifitimin e siluetes si dhe ne cilesine e lekures se trupit. 

Perberes:
- Peptidi NGF (0.5%) riaktivizon metabolizmin qelizor ne tre nivele te lekures. 
- Sistemi WTB i perbere nga ekstrakte te lotusit te shenjte, shelgut dhe peptidi i bardhe bioteknologjik, te cilat shperbejne yndyrnat rezerve ne yndyrna te absorbueshme. 
- Kompleks Kafeine 10% i cili redukton volumin e adipociteve.

Menyra e perdorimit:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne zonat e deshiruara (kofshe, bel, vithe), duke masazhuar sipas metodes Lierac Morpho:

  • HAPI 1 - Para aplikimit te produktit behet masazhim i zones se deshiruar duke i mbledhur duart ne trajte grushti. Ne kete menyre stimolohet lekura ne ate zone dhe pergatitet per perthitjen me te mire te produktit.
  • HAPI 2 - Pas aplikimit te produktit, lekura kapet pjese pjese dhe behet nje masazhim ne formen e shkronjes S. Ky veprim ndihmon ne zbutjen e fibrave dhe shperhapjen e celulitit.
  • HAPI 3 - Ferkoni lekuren nga poshte larte duke bere nje veprim te ngjashem me veshjen e getave. Ky veprim zbut lekuren duke i dhene silueten qe duhet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori