Perfectil Platinum * 60 Tab Trego me te zmadhuar

Perfectil Platinum * 60 Tab

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PERFECTIL PLATINUM * 60 TAB

Perfectil Platinium është formuluar për të plotësuar nevojat për vitamina, minerale dhe elmente të nevojshme për një lëkurë të shëndetshme. Formula unike kombinon Kolagjenin, ekstrakte me origjinë bimore si dhe disa mikro-elemntë të nevojshëm për tu marrë me dietën ushqimore të përditshme.

Perfectil Platinium ndihmon rigjenerimin qelizor duke ndikuar në formimin e kolagjenit, ndarjen qelizore dhe mbrojtjen e qelizave.

  • Vitamina C është e rëndësishme në proçesin e formimit të kolagjenit së bashku me vitaminën B2 (riboflavin), B3 (niacin) dhe biotinën.
  • Vitamina E, C dhe B2 mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ i induktuar kryesisht nga rrezatimi UV.
  • Vitamina D dhe B12, acidi folik, hekur, magnez e zink ndihmojnë në proçesin normal të ndarjes qelizore
  • Seleni, zink dhe biotin ndihmojnë gjithashtu në forcimin e thonjve dhe për flokë të shëndetshëm

Përdorimi:

Dy tableta në ditë me vaktin ushqimor kryesor. Të mos përtypen. Të mos tejkalohet doza e rekomanduar.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori