Phytoelixir Krem Larës 75ml Trego me te zmadhuar

Phytoelixir Krem Larës 75ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,905.00

Pagesë me para në dorë

L2,540.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOELIXIR KREM LARËS 75ML

Krem super i përqëndruar, lan flokun dhe njëkohësisht kujdeset për të duke ushqyer, mbrojtur dhe hidratuar, Mbron flokët nga agresorët e jashtëm dhe rikthen elasticitetin e humbur.

Përbërës aktiv:

  • Vaj Makademia: forcon dhe rivendos barrierën lipidike natyrale
  • Dyllë Narcissus: efekt zbutës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur ose të thatë në disa zona të ndryshme duke filluar nga rrënja dhe përgjatë flokut. Masazhohet, lihet për 2-5 minuta dhe shplahet me ujë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori