Phytokeratine Extreme Krem 100ml Trego me te zmadhuar

Phytokeratine Extreme Krem 100ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,277.50

Pagesë me para në dorë

L4,370.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE EXTREME KREM 100ML

Krem pa shplarje që ushqen, rigjeneron dhe mbron flokët duke shtuar butësinë, shkëlqimin dhe forcën e tyre. Teksturë e pasur por e lehtë, përthithet menjeherë duke dhënë efekt pas përdorimit të parë edhe tek flokët më të thatë e më të dëmtuar.

Përbërës aktiv:

  • Gjalp Sapote: i pasur me acide ynyrore të pamgopura omega-6
  • Vaj Baobab: rivendos shtresën hidrolipidike mbrojtëse
  • Keratinë: Kompleks biomimetik me 18 aminoacide për të zëvendësuar keratinën natyrale të flokëve

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet një sasi e vogël në flokë të thatë përgjatë gjatësisë së flokut. Përdoret edhe para se të vazhdohet me stilimin e flokut.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori