Klorane  Sh Lin 200Ml Trego me te zmadhuar

Klorane Sh Lin 200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L900.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SHAMPOO LIN 200ML

KLORANE SHAMPO ME EKSTRAKT NGA LULJA E LINIT

PER FLOKE TE HOLLE E PA VOlUME

Shampo me bazë lini ,një bimë që përmban shumë mucilagje dhe ka një efekt voluminizues që në rrënjë.

Përdorimi:

- Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
- Masazhojeni me delikatesë. 
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori