Phyto 7 Cr 50Ml Trego me te zmadhuar

Phyto 7 Cr 50Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,120.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO 7 CR 50ML

Krem dite për flokë të thatë me 7 bimë. Përdoret në doza të vogla në flokë të lagur osë të tharë, pa shpëlarje. Krem i vërtetë dite. Formula e pasur dhe jo e yndyrshme e PHYTO 7 ruan përqindjen e hidratimit optimal për flokun, pa e rënduar. Të mbrojtur, flokët bëhen dukshëm më të butë dhe brilantë.

  • 7 bimë të seleksionuara për vetitë e tyre hidratuese dhe rigjeneruese.

Përdorimi: Pas shampos, në flokë të tamponuar apo në flokë të tharë, përhapni një sasi të vogël të kremit. Aplikojeni në të gjithë flokët duke i dhënë rëndësi majave. Proçedoni me krehjen.

Për një efekt brilant, përzieni kremin me një pikë serumi PHYTOLISSE.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori