Phytoplage Masque 125Ml Trego me te zmadhuar

Phytoplage Masque 125Ml

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,122.50

Pagesë me para në dorë

L2,830.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOPLAGE MASQUE 125ML:

FLOKË TË DËMTUAR QË KËPUTEN

Flokët tuaj janë te thatë dhe të dëmtuar nga dielli?Një maskë e pasur që ushqen, riparon dhe ristrukturon flokët.

Trajtim i thellë që arrin në qëndër të fibrës së flokut  për të ushqyer, riparuar dhe ristrukturuar flokun e dëmtuar nga dielli, rëra dhe klori.

I pasur me kerarice dhe gjalpë cupuacu, formula kremoze lëmon dhe rigjeneron fibrën e flokut pa e rënduar.

Të rigjeneruar dhe të mbrojtur, flokët rigjejnë shkëlqim dhe butësi.

Rezultatet:

Flokë të riparuar  91%
Butësi  : 91%
Shkëlqim: 96%

*Test përdorimi i zhvilluar nga një laborator i pavarur në 22 subjekte. Përdorim i përditshëm për 21 ditë

  • Permban: Kérarice dhe gjalpë cupuaçu.

Mënyra e aplikimit

Pas shampos, në flokë të lagur aplikoni një sasi të vogël të maskës në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta sipas porozitetit dhe trashësisë së flokut, pastaj shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshilla Phyto

Për të ruajtur shkëlqimin e flokëve tuaj, mbrojini gjatë gjithë ditës me vajin PhytoPlage

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori